PC drukāšanas stieple 3D printerim Prusament PC Blend 970g (dažādas krāsas)

60.00

Polycarbonate
Prusament PC Blend 970g
Krāsas: Jet Black / Urban Grey
Sprauslas temperatūra: 275±10 °C
Drukāšanas virsmas temperatūra: 110±10 °C
SKU: Nav pieejams Kategorija:

Apraksts

Prusament PC Blend
Krāsas: Jet Black / Urban Grey
___

Par PC Blend

Prusament PC Blend (polikarbonāts) ir ideāls materiāls spēcīgākām un izturīgākām 3D izdrukām.

Polikarbonāti ir plastmasu grupa, kas ir pazīstama ar savu izturību, mehānisko izturību, stingrību un temperatūras izturību. Tos parasti izmanto kompaktdisku, aizsargbriļļu vai automašīnu priekšējo lukturu ražošanai.

Tīra polikarbonāta sastāvs ir materiāls, kas nav piemērots 3D drukāšanai. Tas ļoti slikti pielīp pie drukāšanas virsmas, kā arī lielās termiskās izplešanās dēļ tam ir tendence deformēties un plaisāt. Esam pievienojuši maisījumam rūpīgi atlasītas piedevas, uzlabojot saķeri un samazinot plaisāšanu un deformāciju, vienlaikus saglabājot lieliskās polikarbonāta īpašības.

Prusament PC Blend ir piemērots pieredzējušiem lietotājiem. Ja esat iesācējs 3D drukāšanā, mēs iesakām izmantot vieglāk drukājamus materiālus, piemēram, PLA un PETG. PC Blend ir ieteicams pieredzējušiem 3D printeru īpašniekiem, kuri meklē stingrus, izturīgus materiālus prototipu un funkcionālo daļu, termiski un mehāniski noslogotu komponentu ražošanai.

Drukāsānas virsmas sagatavošana

Prusament PC Blend var drukāt gan uz gludām, gan teksturētām drukāšanas virsmām. Tomēr pirms drukāšanas uz virsmas ir jāuzklāj atdalīšanas līdzeklis, pretējā gadījumā izdrukas saķere var būt pārāk spēcīga. Labākais veids, kā sagatavot drukāšanas virsmu, ir uz lapas uzklāt plānu līmes zīmuļa kārtu. Atdalošā slāņa nepievienošana var izraisīt drukāšanas virsmas bojājumus!

Kad esat pabeidzis drukāšanu un noņēmis objektu, izmantojiet izopropilspirtu, lai rūpīgi notīrītu drukāšanas virsmu! Izvairieties no teksturētās loksnes tīrīšanas ar ūdeni – tas var izraisīt koroziju.

Padziļinātus drukāšanas padomus varat atrast vietnē prusa3d.com

Drukāšanas iestatījumi

Sprauslas temperatūra: 275±10 °C
Drukāšanas virsmas temperatūra: 110±10 °C

___
About PC Blend
Prusament PC Blend (PolyCarbonate) is the perfect material for stronger, more durable 3D prints.
Polycarbonates are a group of plastics that are known for their strength, mechanical durability, toughness, and temperature resistance. They are commonly used for the production of CDs, protective goggles, or car headlights.
The composition of pure polycarbonate is a material not suitable for 3D printing. It adheres very poorly to the print sheet, and due to its high thermal expansion, it has a tendency to deform and crack. We have added carefully-picked additives into the mix, improving the adhesion and reducing cracking and warping, while still maintaining the excellent properties of polycarbonate.
Prusament PC Blend is suitable for advanced users. If you are new to 3D printing, we recommend you to stick with easier to print materials such as PLA and PETG. PC Blend is recommended for experienced 3D printer owners looking for tough, durable material for production of prototypes and functional parts, thermally and mechanically stressed components.
Print sheet preparation
Prusament PC Blend can be printed on both smooth and textured print sheets. However, it’s required to spread a separating agent on the sheet before you start printing, otherwise the adhesion of the print may be too strong. The best way to prepare your print sheet is to apply a thin layer of paper glue onto the sheet. Failing to add a separating layer may lead to the damage to your print sheet!
After you finish printing and remove the object from the print sheet, use isopropyl alcohol to clean the print sheet thoroughly! Avoid cleaning the textured sheet with water – it may lead to corrosion.
You can find more in-depth printing tips in our article at prusa3d.com
Printing Setup
Nozzle 275±10 °C
Heatbed 110±10 °C

Papildu informācija

Krāsa, ražotājs / Color, pruducer

Melna / Jet Black, Prusament PC Blend, Pelēka / Urban Gray Prusament PC Blend