PA6-CF Carbon Fiber Reinforced PA6 (Nylon 6) Bambu Lab 500g

58.00

Bambu Lab PA6-CF 500g
Carbon Fiber Reinforced PA6 (Nylon 6)
Ar oglekļa šķiedru pastiprināts Neilons 6 (PA6, Polycaprolactam, Polyamide 6)

Izcila izturība un stingrība
Triecienu un vibrācijas izturība
Augsta temperatūras izturība
Ar augstas temperatūras izturības daudz reiz lietojamu spoli
Viegls, tikai 1.09 g/cm3 – izdrukāsiet par 14% vairāk nekā ar citiem materiāliem (PLA, PETG)!

Uzmanību!
Nedarbojas ar AMS, žāvēt pirms drukāšanas.

Noliktavā 4 prece/-es

SKU: PA6-CF-BAMBULAB-500G Kategorija:

Apraksts

PA6-CF
Carbon Fiber Reinforced PA6 (Nylon 6)

Ar oglekļa šķiedru pastiprināts Neilons 6 (PA6, Polycaprolactam, Polyamide 6)
Ražotājs: Bambu Lab
Masa, garums: 500g / 190m

Izcila izturība un stingrība, triecienu un vibrācijas izturība
Augsta temperatūras izturība
Ar augstas temperatūras izturības daudz reiz lietojamu spoli
Diametrs: 1.75mm +/- 0.03mm

Uzmanību – Nedarbojas ar AMS.
Žāvēt pirms drukāšanas 80 ℃ temperatūrā 10 stundas žāvētājā vai 90 ℃ 12 stundas uz drukāšanas virsmas, Nepārsniegt 100 ℃, jo var izkust spole!

Bambu PA6-CF ir ar oglekļa šķiedru pastiprināts PA6 (Neilons 6) drukāšanas materiāls. Oglekļa šķiedras pastiprinājums nodrošina ievērojami augstas stingrības un stiprības īpašības sausā vidē un saglabā izcilu karstumizturību un triecienizturību. Līdzīgi kā citiem Bambu CF drukāšanas materiāliem, šīs izcilās mehāniskās īpašības padara to par ideālu izvēli dažādiem stiprinājumiems, automobiļu un mehāniskām detaļām un dažādām konstrukcijām un inženiertehniskām daļām, ko izmanto sausā vidē.

Bambu PA6-CF piedāvā izcilu triecienizturību, nodrošinot jūsu izdrukām efektīvu vibrācijas izturību. To parasti izmanto, lai drukātu modeļus, kuriem ir jāiztur triecieni, sadursmes un vibrācijas.

! Atrodoties mitrā vidē vairāk par vienu dienu, izdruka paliel mīkstāka – samazinās izturība pret liekšanu, bet palielinās triecienu un vibrācijas noturība.

• Bambu PA6-CF pirms drukāšanas ir pienācīgi jāizžāvē: ieteicamā žāvēšanas temperatūra ir 80 ℃ 10 stundas žāvēšanas krāsnī vai 90 ℃ 12 stundas uz drukāšanas virsmas. (Nepārsniedziet 100 ℃, jo spole var izkust). Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet: Padomi inženiertehnisko materiālu drukāšanai ar PA-CF materiāliem.

• Pēc ūdens uzsūkšanas Bambu PA6-CF samazinās stingrība, tāpēc tas nav ieteicams drukāt modeļus ar augstām prasībām attiecībā uz stingrību un izmēru stabilitāti, īpaši plāniem un gariem modeļiem. PA6-CF izdrukas parasti kļūst stingrākas un izturīgākas pret triecieniem, kritieniem un sadursmēm, kad tās kļūst mitras.

• Drukājot modeli ar atbalstiem, atbalsta konstrukcija ir jānoņem 2 stundu laikā, lai pēc samitrināšanas un mīkstināšanas to nebūtu grūti noņemt. Ja ir grūti noņemt balstu, žāvējiet izdrukas un ļaujiet tām atdzist un pēc tam noņemiet atbalstu savlaicīgi.

• Pilnīga izdruku virsmas piesūcināšana ar krāsu, vasku un citiem ūdensnecaurlaidīgiem pārklājumiem var kavēt ūdens uzsūkšanos un neļaut tām kļūt mīkstām.